Противотуманна фара CDC1 075

Противотуманна фара CDC1 075

Ціна договірна

Нашою фірмою розроблена протитуманна фара CDC 1075, світлотехнічні характеристики якої відповідають новим міжнародним вимогам ЕЕКООН (правило №19 (04)), які набули чинності з січня 2013 року. Фара має омологаційний сертифікат відповідності (див. Додаток) і сертифікат УкрСЕПРО для застосування на території України. Серійний випуск фари запропонований компанією «WESEM» (Польща), яка спеціалізується з виробництва фар в Європі. Поставка фари СDС 1075 в Україні здійснюється лише ТОВ «ДИАЛ ЛТД». Наразі протитуманна фара CDC 1075 застосовується при виробництві автобусів «Богдан» (ПАТ «Черкаський автобус»), також розглядається питання її застосування при виробництві автомобільної техніки на заводах концерну «Богдан Моторс» та ПрАТ «Бориспільський автозавод». Застосування даної фари можливо на будь-яких автомобілях, де є можливість установки фар діаметром 80 мм.

Протитуманна фара CDC 1075 виконана по категорії F3 правил №19 (04), що передбачає використання в якості джерела світла світлодіодного генератора із застосуванням складної оптичної системи, яка формує промінь шириною близько 80 градусів і висотою в два градуси за умови високої світлотіньової межі (світлотіньова межа - перехід від освітленої області до неосвітленої). Завдяки цьому створюються ідеальні умови для освітлення дорожнього полотна в умовах поганої атмосферної прозорості. Фара має універсальне живлення 12-24 вольта і малий струм споживання - близько 0,6 А.

Також фара оснащується поворотним кріпленням для регулювання її положення і відповідною частиною роз'єму для підключення до бортової мережі автомобіля.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення - (12-24) В універсальне
Струм споживання - (0.5 - 0.7) A
Колір світіння - нейтрально-білий

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
Підключення - гніздова колодка серії 4573739003
Монтаж - регульовані болт і гайка М10

ПЕРЕВАГИ

  • Універсальність живлення від 12V до 24V
  • Малий струм споживання
  • Широка зона освітленості узбіччя дороги
  • Відсутність засвічення туману завдяки вузькій діаграмі спрямованості
  • Довговічність

Проекція розподілення світла на дорогу фари CDC1 075