Про фірму

ПРО ФІРМУ

Диллерский сертификат

Скачать: JPGPDF

Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІАЛ ЛТД» спеціалізується на поставках світлотехнічніх виробів для автомобільного транспорту. Фірма "ДИАЛ ЛТД» була зареєстрована в 2011 році і з перших днів свого існування веде тісну співпрацю з такими підприємствами як ПрАТ "Автоелектроаппаратура" дилером якого вона є, і компанією "WESEM" (Польща).

Вашій увазі пропонуються світлотехнічні вироби виробництва ПрАТ "Автоелектпроаппаратура» і компанії «WESEM», які відображені в каталозі.

Також ТОВ «ДИАЛ ЛТД» проводить розробки нових світлотехнічних виробів, які відповідають сучасним міжнародним вимогам ЕЄКООН. З ними ви можете ознайомитись в розділі "Розробки".

За рахунок своєчасного та якісного задоволення запитів партнерів наша фірма зарекомендувала себе надійним постачальником. Професійний підхід, якісне обслуговування і відкритість до співпраці - це ті принципи, завдяки яким фірма "ДИАЛ ЛТД» займає лідируючі позиції за результатами Національного Бізнес-Рейтингу (www.nbr.com.ua) економічних показників за 2011-2012 рік (див додаток. )

Сертифікат диллера ПрАТ "Автоелектроаппаратура»: